x

ورود

ثبت نام

❤️سلام.صبح بخیر.به فروشگاه هایپر شیراز خوش اومدی ❤️

بازیابی رمز عبور

شماره تلفن خودرا وارد کنید

درباره ما

درباره ما

با توجه به مشغله کاری و تغییر سبک زندگی از حالت سنتی به حالت مدرن، رفتارهای انسان نیز تغییر کرده و تمایل دارد روز به روز به آسایش و راحتی خود بیفزاید.

این روزها با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از اینترنت در تمام جنبه های زندگی خرید های اینترنتی کاری بسیار آسان شده است. اختصاص دادن زمان زیادی برای کارهای کم اهمیت مانند خرید روزانه منزل کاری بس بیهوده است چرا که ما برای یک خرید روزمره نیاز داریم تا با مسائلی مانند ترافیک، پیدا نشدن جای پارک، آلودگی هوا و ... دست و پنجه نرم کنیم در صورتی که همان زمان را می توان به کارهای دیگری همچون استراحت، گذراندن زمان با خانواده و فرزندان، کارهای ضروری و مهم و ... سپری کرد.

سوپرمارکت اینترنتی هایپرشیراز سعی دارد تا با ارائه خدماتی عالی و تنوع بالای محصولات سوپرمارکت شما را در خرید آسان و بدون دغدغه و ترافیک همراهی کند.

شما می توانید در سایت هایپرشیراز محصولات مورد نیاز خود را علامت زده و از فراموش شدن آنها جلوگیری نمایید. زمانی که نیاز به خرید آنها بود بدون آنکه چیزی را فراموش کنید خرید خود را کامل کنید. ما از طریق سیستم پیک اختصاصی خود محصولات را برای شما ارسال خواهیم کرد.

هایپرشیراز تلاش می‌کند با ارائه این خدمات تجربه خرید متفاوتی را برای مشتری به وجود بیاورد.

از جمله خدمات سوپرمارکت اینترنتی هایپرشیراز می توان به برگزاری جشنواره های فروش، ارسال رایگان و قرعه کشی جوایز متنوع به ازای دریافت یک امتیاز برای هر 100 هزار تومان خرید اشاره نمود. سوپرمارکت اینترنتی هایپرشیراز همانند فروشگاه فیزیکی ارم یک سوپرمارکت همیشه با تخفیف می باشد و برای محصولات خود تخفیفی بین 5 تا 50 درصد در نظر گرفته است. همشهریان عزیز می توانند با مقایسه قیمت های فروشگاه ما با دیگر فروشگاه ها اقدام به خرید نمایند.

"ما مدعی ارزانترین قیمت ها می باشیم"

کلیه حقوق این سایت متعلق به تیم هایپرشیراز می باشد.

ثبت آدرس

*محدوده ی ارسال*

ویرایش آدرس