x

ورود

ثبت نام

❤️سلام.عصر بخیر.به فروشگاه هایپر شیراز خوش اومدی ❤️

بازیابی رمز عبور

شماره تلفن خودرا وارد کنید

قوانین خرید

قوانین خرید

به نام خدا

کاربران گرامی لطفا موارد زیر را با دقت مطالعه نمایند تا بتوانند استفاده مناسبی از سوپرمارکت اینترنتی هایپرشیراز داشته باشند.

رعایت کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده برای سوپرمارکت اینترنتی هایپرشیراز و کاربران گرامی الزامی می باشد. هرگونه به روزرسانی احتمالی و تغییر قوانین مندرج در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سوپرمارکت اینترنتی هایپرشیراز به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و هایپرشیراز به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که فروشگاه مجازی هایپرشیراز به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

ثبت سفارش در هایپرشیراز در تمامی ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر است. در شهر شیراز ارسال سفارشات در روزهای کاری از ساعت 11 الی 13 صبح ها و 18 الی 20 عصر ها و در روزهای تعطیل و جمعه، ارسال سفارشات صورت نمی گیرد.

در شهر شیراز برای سفارش‌های بیش از 200.000 تومان ارسال رایگان و برای سفارشات کمتر از 200.000 تومان(حداقل خرید 50.000 تومان) ، 10.000 تومان هزینه‌ی حمل شامل می‌شود.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت هایپرشیراز، در صف پردازش قرار می‌گیرند. سعی و تلاش هایپرشیراز بر انجام بی‌نقص این فرآیند می‌باشد با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در هایپرشیراز به پایان برسد (حتی پس از اقدام کاربر به سفارش‌‏گذاری) حق لغو آن سفارش و یا استرداد وجه برای هایپرشیراز محفوظ است. کاربر می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین، یا خرید خود را لغو نماید.

درصورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف کاربر، مبلغ پرداخت شده به کیف پول کاربر انتقال می یابد. کاربر می تواند موجودی کیف پول خود را با ارسال درخواست در اسرع وقت دریافت نماید.

درصورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام شده برای هایپرشیراز محفوظ است. هایپرشیراز در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط کاربر واریز و عودت می‌نماید و کاربر با ورود به سایت هایپرشیراز می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی‌ست در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش ایشان قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

 

نمایندگی

هایپرشیراز در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این قبیل، مراتب را جهت پیگرد قانونی به هایپرشیراز اطلاع دهید.

 

روش پرداخت

مشتریان عزیز می‌توانند هزینه‌ی سفارش خود را به صورت آنلاین و یا از طریق کیف پول پرداخت نمایند.

 

شرایط مرجوعی کالا

باتوجه به این‌که کالاهای عرضه شده در هایپرشیراز شامل مواد‌غذایی و کالاهای فاسد‌شدنی می‌باشد، امکان مرجوع نمودن کالاها به‌ جز در مواردی که در ذیل شرح داده می‌شود، وجود ندارد:

سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز  ننماید.

هر گونه نقص و یا عیب فنی که بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.

 

شرایط انصراف از خرید

در صورت انصراف کاربر از خرید، باید هر چه سریع‌‏تر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به واحد خدمات مشتریان هایپرشیراز از طریق شماره تلفن 09052859195 اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود ندارد.

لطفاً قبل از هر اقدامی، موارد را به کارشناسان واحد امور مشتریان هایپرشیراز از طریق شماره تماس 09052859195 اطلاع دهید.

در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای محل عقد صالح میباشد.

 

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً و جزاً متعلق به سایت سوپرمارکت اینترنتی هایپرشیراز می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت سوپرمارکت اینترنتی هایپرشیراز اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

 

استفاده از خدمات سایت

به محض پذیرش عضویت شما در سایت سوپرمارکت اینترنتی هایپرشیراز ، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

                                          با تشکر

                         سوپرمارکت اینترنتی هایپرشیراز

ثبت آدرس

*محدوده ی ارسال*

ویرایش آدرس